ORGANIZUJEME

CHRISTMAS NITRA 2020

CHRISTMAS NITRA 2020

21st International Tournament for Individuals and Groups

MORE INFO

REPREZENTUJEME

O pohár Strednej športovej školy 2020
O pohár Strednej športovej školy 2020

Children 2010: 3. Vivien Vrábelová; Children 2011: 1. Dominika Horníková, 3. Sofia Babčaníková, 10. Ema Grimshaw, 12. Ráchel Rédlová; Mini 2012: 2. Lujza Hullová, 3. Karolína Kováčová; Mini 2013: 1. Linda Hellebrandtová, 2. Salomé Skačanová, 3. Melania Grác

Olympic Hopes, Katowice, Poľsko
Olympic Hopes, Katowice, Poľsko
2012 Little hopes: 2. Alessandra Lincmaier; 2010 Little hopes: 3. Izabela Bartíková; Olympic hopes little: 8. Viktoria Nesterova; Juniorky: 8. Tereza Šillerová, 9. Liana Vilčeková; Seniorky: 2. Petra Horváthová
Kontrolné preteky v Nitre
Kontrolné preteky v Nitre

Kontrolky, kontrolky, kontrolky. Organizujeme kontrolné preteky pre všetky vekové kategórie, aby dievčatá nevyšli zo súťažného rytmu. Súťaží je málo, pomáhame si ako vieme.

Katowice, Poľsko
Katowice, Poľsko

Carramba Summer Cup 2020 v Katoviciach, Poľsko, naša prvá medzinárodná súťaž NAŽIVO po nútenej 7-mesačnej Covid prestávke: 1. miesto Liana Vilčeková (švihadlo 11,8 b., lopta 15,8 b., kužele 16,8 b., stuha 12,6 b.)
2. miesto Terezka Šillerová (švihadlo 14,7 b., lopta 12,4 b., kužele 15,3 b., stuha 13,4 b.)

Dáme to!
Dáme to!

Našu trénerku Annu Nesterovu sme prihlásili do grantu Nadácie Slovenského olympijského a športového výboru DÁME TO! Natočili sme 20 min. video o jej živote, práci a trénovaní počas korony a hádajte čo?!? Aňa vyhrala grant 500 €! Dáme to!!!

MODERGYM CUP 2020
MODERGYM CUP 2020
4. ročník MODERGYM CUP 2020: Zlaté medaily získali: Vivien Vrábelová, Salome Skačanová, Diana Košecová, Ashley Madleňáková, Nikola Hanzelová, Žofia Antalová, Eliška Nagyová, Nikoleta Gajdošová, Tara Kůr, Nikola Gemeriová, Lujza Mikoczi a Varvara Grác.
Queens Cup online
Queens Cup online

Medzinárodný ONLINE Queen Cup 2020 v Španielsku: 270 gymnastiek, 18 krajín.
Seniorky 2004: 1. Petra Horváthová
Juniorky 2005: 1. Liana Vilčeková, 2. Tereza Šillerová
Juniorky 2007: 1. Viktória Nesterova
Nádeje 2008: 1. Barbora Bokorová, 4. Nina Halvová
Žiačky 2010: 2. Izabela Bartíková, 3. Naďa Mokráňová
Babies 2012: 3. Diana Košecová

SK TART Brno / GP Brno 2020
SK TART Brno / GP Brno 2020

FIG juniorky sa v rámci reprezentácie zúčastnili prestížneho súboja junioriek na súťaži SK TART Brno 2020. V súťaži družstiev obsadili 13. miesto a v programe jednotlivkýň 24. (Liana Vilčeková 51,45 b.) a 27. (Tereza Šillerová 50,35 b.)

Kozarmisleny, HU
Kozarmisleny, HU

Súťaž v maďarskom Kozármisleny: 2012 B: 1. Karolína Kováčová (1. BN, 2. obruc), 2. Lujza Hullová (3. BN, 1. obruč), 3. Ema Filipeková (2. BN, 3. obruč); 2012 B light: 3. Laura Hullová (4. BN, 3. obruč), 5. Karin Kostelanská (7. BN, 5. obruč); Pre-Juniors A l (2009-2010): 3. Paula Šošková (1. kužele, 2. obruč), 4. Vivien Vrábelová (1. lopta, 4. obruč); Babies B I (2013 and younger): 1. Melania Grác, 2. Timea Šošková.

Pure Super Cup Budapešť
Pure Super Cup Budapešť

Nádeje 2008-07: Vika Nesterova 1. kužele, 2. Nina Halvová; Nádeje 2010: 2. Izabela Bartíková (1. švihadlo, 3. lopta), 6. Ninka Sýkorová (2. lopta), 8. Naďa Mokráňová (2. švihadlo); 2009 B: Ema Bolečková 2. kužele;  Junior B: Natália Lieskovská 2. švihadlo, 1. stuha, Barbora Bokorová 2. stuha.

FIG Gracia Fair Cup Budapešť
FIG Gracia Fair Cup Budapešť

Prvá FIG súťaž pre naše juniorky Lianu Vilčekovú (44.) a Terezku Šillerovú (41.) a zároveň prvá súťažná previerka našej reprezentačnej spoločnej skladby s loptami a kužeľmi/obručami, kde nás krásne reprezentuje Natália Majzlíková a Sára Mullerová.


Brussels Cup 2020
Brussels Cup 2020

Prekrásne mesto Brusel v Belgicku - zasúťažili sme si, aj sme veľa videli :-) Výsledky: Juniorky 2007: 3. Viktoria Nesterova; Juniroky 2005-06: 12. Liana Vilčeková; Staršie nádeje 2010: 1. Izabela Bartíková.

Prázdninový kemp s Annou Nesterovou
Prázdninový kemp s Annou Nesterovou

27 skvelých detí sa zišlo na prázdninovom kempe s Annou Nesterovou a hosťujúcimi trénerkami: Frederika Sýkorová, Adriana K. Torreggiani, Xénia Kilianová, Uliana Semenova.

Kvalifikácia na ME, 1.kolo SPMG
Kvalifikácia na ME, 1.kolo SPMG

Seniorky: 1. Petra Horváthová (1. lopta, 2. obruč, 2. kužele, 1. stuha); Juniorky: 4. Viktoria Nesterova, 5. Liana Vilčeková (3. švihadlo), 11. Tereza Šillerová.

1. kolo Slovenského pohára, LM
1. kolo Slovenského pohára, LM

Staršie nádeje 2008: 4. Ninka Halvová (3. obruč, 2. lopta); Staršie nádeje B 2008: 5. Natálka Lieskovská (2. švihadlo), 9. Barborka Bokorová; Mladšie nádeje 2009: 5. Emka Bolečková; Mladšie žiačky 2010: 1. Izabel Bartíková (1. švihadlo, 1. obruč), 5. Nina Sýkorová (2. obruč), 8. Vivi Vrábelová, 12. Pauli Šošková; Juniorky B: 13. Miška Vicenová; Mladšie žiačky 2011: 2. Sofi Babčaníková (3. BN, 1. lopta), Dominika Horníková (2. lopta).

Lednová vločka, Tábor
Lednová vločka, Tábor

Nádeje 2010-08: 1. Naďa Mokráňová, 2. Izabela Bartíková, 4. Nina Sýkorová, 6. Ema Bolečková; Kadetky 2009-08: 4. Natália Lieskovská, 7. Barbora Bokorová

Juniorky: 8. Michaela Vicenová.
Show olympijských víťazov, Moskva
Show olympijských víťazov, Moskva

Show olympijských víťazov 2019 v Moskve s Xéniou Kilianovou ako hosťom galavečera.

Young Talents of Vienna
Young Talents of Vienna

Seniorky: 2. Petra Horváthová (1. kužele, 1. lopta)

Juniorky 2005-2006: 11.Liana Vilčeková, 17. Tereza Šillerová; 2007: 18. Viktória Nesterova.
1st FIG & 20th Christmas Nitra 2019
1st FIG & 20th Christmas Nitra 2019

A Senior: 1. Natália Majzlíková (3. obruč, 1. lopta, 3. kužele, 1. stuha)A Junior: 5. Liana Vilčeková, 12. Tereza Šillerová 2011 a ml.: 3. Karolína Kováčová, 4. Ema Filipeková, 6. Lujza Hullová, 7. Dominika Horníkova, 11. Ema GrimshawA 2010: Izabela Bartíkova (3. BN), 4. Naďa Mokráňová B 2009: 4. Ema Bolečková B 2010: Vivien Vrábelová, 8. Paula Šošková; A Mini: 10. Sofia Babčaníková, 11. Rachel Redlová; Spoločné zostavy: A 2007 a st.: 1. miesto: Nina Halvová, Natália Lieskovská, Alica Vogelová, Michaela Vicenová, Viktéria Nesterova, Barbora Bokorová; 2009 : 1. miesto: Paula Šošková, Vivien Vrábelová, Nina Sýkorová, Sophie Skačanová, Sofia Babčaníková.

Majstrovstvá Slovenska junioriek a senioriek 2019
Majstrovstvá Slovenska junioriek a senioriek 2019

Suverénnou majsterkou Slovenska junioriek je naša Peťka Horváthová (1. švihadlo, 1. lopta, 1. kužele, 2. stuha).
Prekrásne 2. miesto v seniorkách patrí Natálii Majzlíkovej (1. obruč, 2. lopta, 1. kužele, 2. stuha);
5. miesto juniorka Liana Vilčeková (3. švihadlo), 7. miesto juniorka Terezka Šillerová, 3. miesto seniorka Sára Müllerová (2. obruč, 3. lopta, 3. kužele, 3. stuha), za Laser Delta Bardejov.

Gent, Belgicko
Gent, Belgicko

Peťka Horváthová 5. miesto a postup do finále so švihadlom, loptou a stuhou! Bronzová medaila v seniorkách patrí
Natálii Majzlíkovej, so stuhou 6. miesto postúpila finále!
Izabelka Bartíková krásne 5.miesto s "beznačkom" a novou obručou.

MSR v základnom programe, Bardejov
MSR v základnom programe, Bardejov

Blahoželáme dievčatám a ďakujeme trénerke Majke Hollej  za reprezentáciu v programe C. Dostali sme sa na MSR a užili sme si to! 2010: S. Suranová 2. miesto, Ž. Antalová 7. miesto; 2009: V. Enyioma 10. miesto; 2008: N. Fialová 7. miesto; 2005: A. Madleňáková 5. miest.

Pécsi RGSE
Pécsi RGSE

Naša spoločná zostava s kužeľmi r. 2007 a ml. má za sebou premiérové vystúpenie v Maďarskom Pécsi a striebornú medailu!
Petra Horváthová získala v kategórii junioriek 2004 3 zlaté medaily - za celkové umiestnenie, loptu a kužele. Emka Bolečková 5.miesto a 1. miesto so švihadlom!

Majstrovstvá sveta v Baku, Azerbajdžan
Majstrovstvá sveta v Baku, Azerbajdžan

Xénia sa na MS v Baku umiestnila v prvej polovici štartovného poľa, čo je pre nás obrovský úspech! S kužeľmi dokonca dosiahla svoje svetové maximum 17,2 boda!
Ostatné zostavy prešla Xen bez jediného pádu, o čom svedčí aj veľmi vyrovnané skóre vo všetkých zostavách:
Lopta 15.95
Obruč 15.25
Stuha 14.65

MS v Baku, Azerbajdžan - pódiové tréningy spolu s Ruskom
MS v Baku, Azerbajdžan - pódiové tréningy spolu s Ruskom

Počas pódiových tréningov cvičila SVK reprezentácia na jednom koberci s ruskou špičkou - sestry Dina a Arina Averiny.

Hviezda Turca 2019
Hviezda Turca 2019

2009 B: 2. Ema Bolečková (1. lopta, 1. švihadlo)
2010: 1. Naďa Mokráňová, 2. Izabela Bartíková, 4. Nina Sýkorová
2007 B: 1. Vika Nesterova (1. obruč, 1. stuha); 2. Michaela Vicenová (1. lopta, 3. stuha)
2008 B: 1. Nina Halvová (1. obruč, 1. lopta); 3. Barbora Bokorová (1.švihadlo); 4. Alica Vogelová (2. lopta, 3. švihadlo); 5. Natália Lieskovská. 2012 B: 4. Eli Urbanová, 7. Alexandra Lincmaierová
2013 B: 1. Salomé Skačanová, 3. Nina Mancová.

Sirena Cup, Zadar, HR
Sirena Cup, Zadar, HR

Sirena Cup 2019 v Zadare, Chorvátsko - 250 gymnastiek, v juniorskej A kategórii r. 2004-2006 spolu 28 športovkýň.
Výsledky ročník 2005"
2. Terezka Šillerová (2. švihadlo, 3. kužele, 3. stuha)
3. Liana Vilčeková (1. švihadlo, 4. kužele, 2. stuha).

Victoria Cup Budapešť
Victoria Cup Budapešť

Zlato priniesli naše malé gymnastky, zverenkyne Anny Nesterovej z Budapešti - Saška Lincmaier a Ellie Urbánová (r. 2012) boli na súťaži dokonca po prvýkrát.

Laser Delta Cup Bardejov 2019
Laser Delta Cup Bardejov 2019

Ďalšia úspešná spoločná zostava našich gymnastiek a krásne 1.miesto v kategórii 2011 a ml. v zložení Emka Grimshaw, Emka Filipeková, Dominika Horníková, Ráchel Rédlová, Sofi Babčaníková.

Magic Cup Budapest
Magic Cup Budapest

Usmiata spoločka 2010 a ml. trénerky Anny Nesterovej má dobojované na Magic Cup Budapest 2019 - 3.miesto!

Grazia Cup 2019 Budapešť
Grazia Cup 2019 Budapešť

Senior A: 1. Natália Majzlíková (1. lopta, 1. obruč); Junior A: (trénerka Ľ. Kilianová); 2. Tereza Šillerová (1. lopta, 3. kužele); 5. Liana Vilčeková (3. lopta, 1. stuha); 2010 A: 2. Izabela Bartíková (1. švihadlo, 1. obruč); 3. Naďa Mokráňová (3. švihadlo, 3. obruč); 2008 A: 10. Alica Vogelová (2. švihadlo).

MS junioriek v Moskve
MS junioriek v Moskve

Juniorka Petra Horváthová: 27. švihadlo (13,85 b.), 27. lopta (14,85 b.), 26. kužele (15,175 b.), 41. stuha (11,9 b.). Spoločky: 24. 5 stúh, 28. 5 obručí, 27. dvojboj. Družstvo SVK (jednotlivkyne  a spoločky) 24. miesto.

FIT štýl magazín
FIT štýl magazín

Kúpte si SEPTEMROVÉ číslo časopisu FITŠTÝL a dozviete sa ako to robíme a cítime v nitrianskom oddiely modernej gymnastiky. Sme hrdí na to, že píšu práve o nás!!!

World Summer Universiade 2019
World Summer Universiade 2019

Svetová letná univerziáda Neapol 2019, Taliansko: Seniorky: 20. Xénia Kilianová, 20. obruč, 18. lopta, 27. kužele, 18. stuha.

MODERGYM CUP 2019
MODERGYM CUP 2019

1.-6.miesto: Prípravky 2014-15: 1. Barbora Kajabová, 2. Tamara Schoberová, 3. Tajana Haladejová, 4. Sofia Gráfová, 5. Andrea Ševčíková 6. Zara Čižmáriková; Prípravky 2013: 1. Nina Mancová, 3. Linda Hellebrandtová, 4. Niki Šebová, 5. Melania Grác, 6. Olívia Demínová; Prípravky 2012 BN: 1. Karolína Kováčová, 2. Ema Filipeková, 6. Laura Hullová; Prípravky 2012 ĽN: 1. Lujza Hullová, 2. Karolína Kováčová, 3. Ema Filipeková, 4. Laura Hullová; Prípravky 2011 B: 1. Sofia Babčaníková, 2. Ema Grimshaw, 3. Dominika Horníková, 4. Hana Hellebrandtová, 5. Lea Uhliariková, 6. Nela Neumanová; Prípravky 2011 A: 2. Ebi Kulichová, 3. Lucia Viskupová , 4. Ráchel Rédlová, 5. Sophia Skačanová; Prípravky 2010: 1. Vivien Vrábelová, 2. Nina Sýkorová, 3. Naďa Mokráňová, 4. Paula Šošková; ZP 2011-2012: 2. Hana Antalová; ZP 2009-2010: 1. Alexandra Privalincová 3. Žofia Antalová, 4.Valentína Enyioma 4. Stela Griesbachová, 6. Simona Suranová; ZP 2007-2008: 1. Katarína Lovičová, 3. Nikola Fialová, 4. Nikola Hanzelová, 5. Laura Fábryová, 6. Vanesa Sčasná; ZP 2005-2006: 1. Ashley Madleňáková.

Vitry Cup 2019
Vitry Cup 2019

Vitry Cup 2019 Lloret de Mar, Španielsko: Juniorky: 21. Liana Vilčeková, 4. stuha, 17. lopta, 24. kužele; Seniorky: 10. Sára Mullerová (KMG Laser Delta Bardejov), 7. kužele, 10. lopta, 12. obruč, 12. stuha.

M-SR nádejí a dorasteniek 2019
M-SR nádejí a dorasteniek 2019

Mladšie nádeje 2010: 1. Izabela Bartíková (1. švihadlo, 1. obruč); 10. Naďa Mokráňová; Mladšie nádeje 2009: 6. Ema Bolečková; Staršie nádeje 2008: 3. Alica Vogelová; 4. Nina Halvová (3. švihadlo, 3. lopta); Staršie nádeje 2007: 2. Vika Nesterova (1. švihadlo, 1. obruč, 3. stuha).

Baku, Azerbajdžan
Baku, Azerbajdžan

Majstrovstvá Európy v modernej gymnastike 2019 v Azerbajdžane.

Xénia dosiahla svoje najvyššie hodnotenie v kariére za zostavu so stuhou (14,95 b.), s ktorou v kvalifikácii získala zároveň aj svoje najlepšie umiestnenie v Baku (33. miesto). Vyrovnané zostavy odcvičila aj s obručou (16,325), loptou (16,25) a kužeľmi (14,50).
Praha, Chodov
Praha, Chodov

Chodov Cup 2019 Juniorky: 4. Petra Horváthová; 15. Liana Vilčeková; Seniorky: 9. Sára Müllerová.

Toronto, Canada
Toronto, Canada

Medzinárodná pohárová súťaž v Toronte, Ontario. Xénia Kilianová  vybojovala tri medaily. Vo viacboji získala konečné 3. miesto, pričom excelovala v zostave so stuhou (2. miesto, 17,167 b.) a v obruči (3. miesto, 16,150 b.).

Sofia, Bulharsko
Sofia, Bulharsko

Svetový pohár v Sofii, reprezentácia SR. 13. Petra Horváthová (14,85 lopta, 13,85 stuha, 13,5 kužele, 12,9 švihadlo).

Liptovský Mikuláš, kontrolky
Liptovský Mikuláš, kontrolky

Kontrolné preteky junioriek a senioriek pred M-SR. Juniorky: 1. Petra Horváthová (1. švihadlo, 1. lopta, 1. kužele, 1. stuha) 2. Liana Vilčeková (2. lopta 2. kužele, 2. stuha) 3. Tereza Šillerová (2. švihadlo, 3. stuha) Seniorky: 1. Xénia Kilianová (1. obruč, 1. lopta, 2. kužele, 1. stuha) 4. Sára Müllerová (študentka ŠK ŠOG, preteká za KMG Laser Bardejov).

Bardejov, 1.kolo SPMG
Bardejov, 1.kolo SPMG

Staršie nádeje 2007: 6. Viktoria Nesterova (1. švihadlo); 17. Michaela Vicenová; Staršie nádeje 2008: 4. Alica Vogelová (1. švihadlo); 7. Nina Halvová; 12. Barbora Bokorová; 20. Natália Lieskovská; Mladšie nádeje 2009: 16. Ema Bolečková; 26: Paulína Strakošová; Mladšie nádeje 2010: 4. Izabela Bartíková (1. BN); 5. Naďa Mokráňová (3. švihadlo, 2. obruč); 14. Nina Sýkorová; 15. Vivien Vrábelová; 20. Paula Šošková.

Belehrad, Srbsko
Belehrad, Srbsko

Palilula Cup 2019, Srbsko. Juniorky: 11. Tereza Šillerová (2. stuha), 15. Liana Vilčeková Seniorky: 2. Xénia Kilianová (1. lopta, 2. stuha, 2. kužele).

Košice, Cassovia Cup
Košice, Cassovia Cup

Program A
2007: 5. Viktoria Nesterova (2. lopta, 2. stuha); 2008: 1. Nina Halvová (1. lopta, 2. obruč); 2010: 3. Vivien Vrábelová (3. obruč); 5. Nina Sýkorová; 2011: 5. Sofia Babčaníková; 2012 a ml.: 1. Ema Filipeková
Program B
2007: 3. Michaela Vicenová (1. stuha, 3. lopta); 2011: 4. Ráchel Rédlová; 10. Ema Grimshaw; 2012 a ml.B: 3. Nina Mancová (3. bez náčinia); 7. Diana Kincelová; 12. Nina Valentínyová.

Viedeň, Rakúsko
Viedeň, Rakúsko

Young talents of Vienna. Juniorky 2004-2005:
3. Petra Horváthová, 2. švihadlo, 2. lopta 29. Liana Vilčeková; Seniorky 2003 a st.: 2. Xénia Kilianová, 2. lopta
15. Sára Müllerová; Nádeje 2007 B: 18. Viktória Nesterova 3. Polina Lohinska, 2. lopta, 3. švihadlo.

Bratislava, Rapid Cup
Bratislava, Rapid Cup

Bratislava, Rapid Gym Cup: 2013: 3. Linda Hellebrandtová, 5. Niki Šebová; 2012 B: 8. Eliška Nagyová 2011 B: 16. Hanka Helebrandtová; 2012 A: 2. Ema Filipeková (1. BN, 2. ŠV); 6. Lujza Hullová (5. BN, 2. OBR); 2010 A: 6. Vivien Vrábelová (10. BN, 3. OB); 13. Nina Sýkorova (13. BN, 4. ŠV); 2011 A: 9. Sofia Babčaníková (9. BN, 9. OB).

Kijev, Ukrajina
Kijev, Ukrajina

Ukrajina Deriugina Cup Grand Prix 2019: juniorka Petra Horváthová 14. miesto (15. kužele, 17. švihadlo, 18. lopta, 21. stuha).

Kreunenburg, Rakúsko
Kreunenburg, Rakúsko

Rakúsko 3rd Princess of hearts Spring 2019: 2010: 1. Izabela Bartíková; 2009: 9. Paulína Strakošová; 2008: 2. Nina Halvová; 3. Alica Vogelová.

Veselí nad Moravou, Česko
Veselí nad Moravou, Česko

Nádeje 2011 a ml.: 10. Karolína Kováčová, 17. Zoja Arvaiová; Nádeje ml. 2009: 5. Naďa Mokráňová, 13. Paula Šošková; Kadetky ml. 2007-2008: 9. Barbora Bokorová.

Prievidza, Princess Cup
Prievidza, Princess Cup

Program B
2009 - 2010: 16. Paula Šošková 2011: 7. Zoja Arvaiová, 10. Lucia Viskupová 2012 a ml.: 4. Karolína Kováčová
Základný program C 2006 - 2005: 6. Ashley Madleňáková (3. lopta); 9. Nina Palovčíková 2008 - 2007: 10. Nikola Fialová; 13. Katarína Lovičová; 15. Fanni Ccászár; 2010 - 2009: 8. Stela Griesbachová (3. obruč); 9. Valentína Enyioma; 12. Žofia Antalová.

Ľubľana, Slovinsko
Ľubľana, Slovinsko

Dream Tim Cup 2019. Staršie nádeje 2007: 16. Vika Nesterova (1. stuha); Juniorky: 14. Terezka Šillerová, 17. Polina Lohinska; Seniorky: 7. Xénia Kilianová.

Liptovský Mikuláš, základný program
Liptovský Mikuláš, základný program

2012: 2. Hanka Antalová 2010: 4. Žofia Antalová; 6. Simona Suranová 2009: 1. Valentína Enyioma 2005: 1. Ashley Madleňáková (1. kužele, 1. lopta).

Reprezentačné sústredenie v Nitre
Reprezentačné sústredenie v Nitre

Reprezentačné sústredenie moderných gymnastiek sme zorganizovali v Nitre po mnohých rokoch, a sme radi! Dievčatá sa sem budú odteraz vracať pravidelne. Máme ideálne podmienky na trénovanie (trénovali spoločnú zostavu na ME v Baku), regeneráciu, stravovacie a ubytovacie služby pod jednou strechou. Tešíme na vás baby aj nabudúce!